Afirmax LEGNAR Acoustic Dub Garda CLEA 42702
Kód: 4342702
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax LEGNAR Acoustic se vyznačuje zejména 5,3mm tloušťkou podlahoviny (4mm tloušťka lamely + 1,3mm integrovaná podložka), která má v sobě SPC minerální jádro.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Acoustic se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což dovoluje podlahu použít i do náročných prostor s přímým slunečním zářením a garantuje 100% voděodolnost a antistatičnost. Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 5G Välinge, který zaručuje jednoduchost pokládky, stabilitu a dokonalý pevný spoj.
Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jednotkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0% ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem odpovídají všem normám, důkazem čehož je i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerálové jádro) zaručuje silnou pevnost a stabilitu, minerály mají velmi dobrou trvanlivost a navzdory 5,3mm tloušťce podlah dokázaly vyvinout až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál, než je jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Acoustic dokáže zvládnout pokrýt prostor až do 200 metrů čtverečních v celku, bez dilatace.
Podlaha je vhodná i pro jakékoli podlahové vytápění, jelikož tepelný odpor podlahy je pouhých 0,042 m2 K/W . Podlahové dílce mají zespodu integrovanou podložku o tloušťce 1,3mm, takže další podložku není třeba dokupovat.
Výhody produktu:
– 4mm nosná deska s minerálovým jádrem + 1,3mm integrovaná podložka
– 100% voděodolný materiál
– garance záruky 15 let pro domácnosti, 3 roky pro komerční prostory
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobena z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a snadná pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové topení
– odolnost vůči bakteriím a plísním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 rokov |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,3 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | Legnar Acoustic |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | NE |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Inštalácia podlahy Afirmax
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
