Arbiton Amaron Forma AMADORA ANTRACITE CAF 259
Kód: PM330740
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Amaron Forma představuje moderní minerální kompozitní podlahy s jádrem HD Mineral Core, které zaručuje vysokou pevnost, rozměrovou stabilitu a dlouhou životnost. Díky této technologii je podlaha 100% voděodolná, vhodná i do koupelen a kuchyní, a zároveň plně kompatibilní s podlahovým vytápěním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 25 rokov |
| Hmotnost: | 21.85 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba/Kámen |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,088 m2 |
| Design: | Kámen , dlažba , beton |
| Kolekce: | AMARON FORMA |
| Povrchová úprava: | Vzhled kamene |
| Redukce krokového hluku: | 19 dB |
| Rozměr lamely: | 914x457 mm |
| Tepelný odpor: | 0,014 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné |
Inštalácia podlahy Arbiton Amaron Forma
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
