Artisan Project Dub Natural Olej Krt 4Vm
Kód: ARTPRO-OAK1B0
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
3-vrstvá dřevěná podlaha. Vhodná pro plovoucí i lepenou instalaci a pro podlahové vytápění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.12 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 0,84 m2 |
| Rozměr lamely: | 110 x 1092 mm |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | Project |
| Podíl kratších desek: | Bez kratších desek |
| Tepelný odpor: | 0,1 m2K/W |
| Povrchová úprava: | Kartáčované |
| Povrchová ochrana: | Olejované |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
