Classen Casa Energy Aqua Protect 4V 54042 HOBAN DUB RUSTIC
Kód: PM101027



Detailní popis produktu
Kolekce Classen Casa Energy 4V nabízí voděodolnou laminátovou podlahu, která spojuje vysokou odolnost s elegantním dekorem dřeva. Lamely mají rozměry 192 × 1285 mm a tloušťku 8 mm, což zaručuje stabilní a pevný povrch pro běžné i frekventované prostory. Díky technologii Megaloc Aqua Protect a ochraně proti vodě vydrží podlaha 48 hodin stání vody, což výrazně zvyšuje její spolehlivost při rozlitích.
Podlaha patří do třídy oděru AC5 / 33, což znamená, že zvládne intenzivní zatížení v domácnostech i komerčních prostorách. Povrch je opatřen technologií LLT Anti-Scratch, která chrání před poškrábáním, a LLT Anti-Static, která snižuje tvorbu statické elektřiny. Montáž je rychlá a snadná bez použití lepidla s pomocí systému Megaloc Aqua Protect.
Kolekce Casa Energy má také certifikát Blue Angel, což potvrzuje její ekologickou nezávadnost a nízkou míru emisí. Je vhodná také pro spolehlivé použití s podlahovým vytápěním.
Záruka 25 let pro bytové prostory a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 25 rokov |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída oděru: | AC5 |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | 48 hodin |
| Balení: | 1,974 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | CASA ENERGY |
| Povrchová úprava: | Strukturovaná |
| Rozměr lamely: | 1285x192 mm |
| Způsob instalace: | Plovoucí |
| Tepelný odpor: | 0,06 m2K/W |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
| Vytápění: | Vhodné |
Návod na montáž laminátovej podlahy Classen
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
