Classen Ceramin Wall 64867 CALETTA mat
Kód: PM700056



Detailní popis produktu
Kolekce minerálních obkladů na zeď i na podlahu Ceramin má povrch příjemný na dotek. Obklady jsou vyrobeny z patentované desky Ceramin, která splňuje nejpřísnější environmentální kritéria, i kritéria zdravotní nezávadnosti a zároveň splňuje budoucí požadavky na výrobky vyráběné z obnovitelných a udržitelných zdrojů. Unikátní vzhled minerálních obkladů dodá vašemu interiéru nádech luxusu.
Trendové dekory Ceramin jsou jako stvořené pro rychlé a luxusně vypadající obložení stěn koupelen, toalet, kuchyní, obývacích pokojů, síní i reprezentativních prostor. Unikátní design s mimořádnými funkčními vlastnostmi Minerální obklady Ceramin jsou unikátní svojí jedinečností v designu i funkčních vlastnostech.
Jsou lehké na manipulaci před i během instalace, 100% voděodolné, snadno se čistí a udržují. Díky třídě oděruvzdornosti AC6 je lze použít nejen na kteroukoli stěnu v interiéru, ale i na namáhané podlahové plochy. Patentovaný typ spoje po celém obvodu dílců SEAL JOINT zajišťuje nejen jednoduchou a rychlou instalaci, ale také těsný a esteticky ztvárněný spoj, který dává finálnímu dílu velmi atraktivní vzhled. Díky tomu můžete takto zrealizovaný obklad okamžitě používat a nemusíte jej dodatečně spárovat. Pro rychlou montáž vám postačí běžně dostupné nářadí a vhodné lepidlo.
Panelové obklady CERAMIN jsou vyrobeny zčásti is využitím recyklovaného materiálu získaného z obalů potravin - mimořádně ohleduplné vůči přírodě. Ceramin – unikátní design, který si můžete dopřát i Vy doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Classen - Ceramin Wall |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Kolekce: | CERAMIN |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Třída oděru: | AC6 |
| Třída zátěže: | 23/34 |
| Voděodolnost: | 100% voděodolné |
| Kolekce: | CERAMIN |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Rozměr lamely: | 780x392 mm |
| Způsob instalace: | Lepení o podklad |
| Třída velikosti: | L |
| Typ / materiál: | SPC |
| Tepelný odpor: | 0,013 m2K/W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
