EGGER NatureSense 8/32 Large Dub Conway přírodní SOL2091
Kód: 2252091



Související produkty
Detailní popis produktu
EGGER používá k výrobě podlah pouze dřevo z certifikovaných lesů s trvale udržitelným hospodařením. Proto si zakoupením EGGER NatureSense laminátové podlahy vytvoříte zdravé prostředí a zároveň donesete domů kousek skutečného dřeva.
Podlahy Egger NatureSense jsou ekologické, obsahují až 90 % přírodních dřevních vláken. Jsou bez obsahu plastifikátorů a nebezpečných látek, což umožňuje jejich jednoduchou recyklaci. Mají nadčasový design s vysokou funkčností, jejich povrch je odolný vůči opotřebení, UV záření a snadno se čistí.
Laminátové podlahy EGGER NatureSense jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění, podmínkou ale je, aby teplota podkladu nepřesáhla 28 °C. Laminátové podlahy EGGER NatureSense se mohou pokládat i na elektrické topné fóliové rohože, přičemž musí mít ale tyto systémy vytápění náběhová čidla a regulátory, aby nemělo topení rychlý náběh.
Podlaha Egger NatureSense je svým složením mimořádně odolná, právě proto je vhodné ji použít ať už do domácností, nebo i do komerčních prostor s vysokým zatížením. Díky speciálním metodám zpracování použitých při výrobě jsou tyto podlahy mimořádně odolné vůči poškrábání a poškozením, čímž je zaručena delší životnost podlahy.
Pokládka podlahy Egger NatureSence je velmi jednoduchá. Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlah CLIC it! je pokládka velmi rychlá a zvládne ji i začátečník.
Výrobce Egger poskytuje záruku pro domácnosti až 20 let a pro komerční prostory až 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 rokov |
| Hmotnost: | 19.4 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 1292 x 246 mm |
| Struktura povrchu: | Deepskin |
| Povrchová úprava: | Overlay - Ochranná transparentní vrstva |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | EGGER NatureSense 8/32 Large CLIC it! |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 20 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Montáž podlahy Egger NaturaSense
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
