Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic Sunny Nature 0997
Kód: 4370997



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic se vyznačuje zejména 6mm tloušťkou podlahoviny, která má v sobě SPC minerální jádro a na povrchu vzor rybí kosti s povrchovou ochrannou vrstvou PUR+MATT, díky čemuž je podlaha mimořádně odolná vůči mikro škrábancům a poškozením. Tento vzor je designová a nadčasová klasika, díky čemuž proměníte každý prostor v elegantní domácnost.
Kompozitní podlaha Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což dovoluje podlahu použít i do náročných prostor s přímým slunečním zářením a garantuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem LOCK by Geflor, který zaručuje jednoduchost pokládky, stabilitu a dokonalý pevný spoj. Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jednotkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0% ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem odpovídají všem normám, důkazem čehož je získaný nejvyšší certifikát A+ pro kvalitu vzduchu v interiéru..
Svým složením a technologií výroby se podlaha řadí do nejvyšší kategorie třídy zátěže 33/42, což znamená, že podlahu lze použít i v prostorách s vysokým stupněm zatížení nebo v náročnějších prostorách.
Kompozitní podlaha Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic dokáže zvládnout pokrýt prostor až do 200 metrů čtverečních v celku, bez dilatace.
Podlaha je vhodná i na jakékoli podlahové vytápěnívzhledem k tomu, že tepelný odpor podlahy je pouhých 0,024 m2 K/W .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 rokov |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 6 mm |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Formát: | 750 x 125 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Kolekce: | Virtuo 55 Rigid HB |
| Ks v balení: | 16 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
