Lepidlo Murexin X-BOND MS-K499 - 5 kg
Kód: PM180065
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Jednosložkové speciální lepidlo na bázi STP polymeru pro lepení LTV designových krytin, homogenních a heterogenních PVC. Zejména při zvýšeném tepelném a mechanickém zatížení a/nebo při zvýšeném vlhkostním zatížení. Vhodné pro lepení na savé a nesavé podklady v interiéru, exteriéru a ve vlhkých prostorách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chemie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Balení: | 16 kg |
| hmotnost: | 5 kg |
| Měrná jednotka: | balení |
| sklad-invisible: | 5+ |
| Výrobce / značka: | Murexin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
