Lišta soklová Parador SL3 oak decor D030 1745411 2200x16x40 mm
Kód: P1745411



Detailní popis produktu
Lišty Parador jsou vyrobeny s MDF jádrem, jsou tyto lišty velmi pevné a navrženy tak, aby odolávaly každodennímu používání.
Délka 2,2 m z nich dělají univerzální doplněk pro jakýkoli typ podlahy, poskytující nejen ochranu, ale také estetický přínos interiéru.
Její robustní konstrukce je nejen vizuálně přitažlivá, ale zároveň poskytuje vynikající odolnost proti fyzickému poškození a vodě.
Soklové lišty Parador lze montovat na zeď lepením nebo pomocí originálních úchytů.
Inovativní spojení na klip umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci, zatímco široká škála barev a vzorů zaručuje, že si každý najde to pravé.
Lišta Parador je synonymem kvality a elegance.
Soklová lišta Parador se snadno přizpůsobí a zvýrazní každý interiér, čímž zaručí, že vaše podlahy budou vypadat elegantně a bezvadně po dlouhá léta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Materiál soklové lišty: | Fóliovaná, MDF nosič |
| Výška: | 40 mm |
| Kolekce: | SL3 |
| Ks v balení: | 25 |
| Hloubka: | 16 mm [mm] |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
