Parador Classic 1050 Dub broušený 1475604
Kód: P1475604



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Parador Classic 1050 je vysoce kvalitní, robustní podlaha, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti, její hrany jsou impregnovány proti bobtnání.
Povrchová struktura podlah Parador Classic 1050 je bezpečná a dodává podlaze dokonalý vzhled ať už dřeva, kamene nebo keramické dlažby.
Je odolná vůči vlivu silného světla, takže si zachová odstín a dekor za jakýchkoli provozních podmínek.
Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlah – Safe Lock PRO, je pokládka velmi rychlá a jednoduchá, zvládne ji i začátečník.
Nosič podlahy je složen z dřevovláknité HDF desky typu Aqua-Proof, což umožňuje podlahu položit i do vlhkých místností.
Podlahy Parador Classic 1050 jsou plně zdravotně nezávadné a antibakteriální, jsou téměř 100% složeny z PEFC certifikovaného dřeva, podlaha je vyráběna bez změkčovadel, při její výrobě není použito žádné PVC ani jedovaté nebo škodlivé barvivo.
Laminátové podlahy z produktové řady Classic 1050 jsou nízkoemisní a nízkoalergické, zdravé k bydlení a mimořádně snadno se čistí. Jsou vhodné pro instalaci nad podlahové vytápění.
Záruka na tento typ podlahy je pro domácnosti doživotní a pro komerční prostory je 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | 48 hodin (při stříkající vodě) |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Struktura povrchu: | Jemně matná struktura |
| Kolekce: | Classic 1050 |
| Ks v balení: | 10 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antistatická úprava: | ANO |
Pokládka podlahy Parador
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
