Parador Classic 3060 Natur Dub broušený matný 1744433
Kód: P1744433
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná podlaha Parador Basic je masivní dřevěná 3-vrstvá podlaha, jejíž nosič je složen masivního dřeva Smrk/Jedľa.
Lamely mají přiznanou 4-strannou V-mini drážku.
Podlaha je vhodná pro elektrické a teplovodní topení.
Poskytovaná záruka na produkt pro domácnosti je 25 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 25 rokov |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 3,6mm |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Struktura povrchu: | Hladká struktura |
| Povrchová úprava: | Lak extra matný |
| Kolekce: | Classic 3060 |
| Záruka: | 25 let |
Pokládka drevenej podlahy
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
