Profil AL Effector A03 přechod. nalep. 30 STŘÍBRO 0,93 M
Kód: PM140630
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Přechodové profily EFFECTOR v samolepícím provedení jsou určeny pro rychlé a snadné spojení dvou podlahových krytin bez nutnosti vrtání do podkladu.
Slouží k zakrytí dilatační spáry a vytvoření čistého přechodu mezi podlahami. Díky nálepné spodní vrstvě umožňují jednoduchou montáž a jsou vhodné zejména do interiérů, kde je zapotřebí zachovat neporušený povrch podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přechodové profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.144 kg |
| Délka: | 0,93 m |
| Šířka: | 30 mm |
| Výška: | 5 mm |
| Způsob instalace: | Samolepicí |
| Typ / materiál: | Hliníková |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
