Profil AL přechodový 37 mm, fólie C012, 0,93 m, samolepicí narážecí oblý, Gerflor
Kód: 9040012
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Přechodové profily značky Gerflor jsou kvalitní hliníkové profily, které dokonale ladí k jakýmkoli podlahám.
Profil je elegantní, flexibilní a snadný na údržbu, což z něj činí ideální řešení pro spojení různých typů podlah.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Profil, tvar: | Oblý |
| Šířka: | 37 mm |
| Výška: | 4,6 mm |
| Způsob instalace: | Samolepící-narážecí |
| Povrchová úprava: | PVC fólie |
| Kolekce: | Multifunkční profil 0642 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
