SolidStep LIVING Dub Arcane ST21
Kód: 1950021



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlahy SolidStep jsou ekologické, jsou bez obsahu plastifikátorů a nebezpečných látek, což umožňuje jejich jednoduchou recyklaci. Mají nadčasový design s vysokou funkčností, jejich povrch je odolný vůči opotřebení, UV záření a snadno se čistí.
Laminátové podlahy SolidStep Living jsou vhodné pro teplovodní podlahové vytápění.
Podlaha SolidStep je svým složením mimořádně odolná a trvanlivá, právě proto se může použít ať už do domácností, nebo i do komerčních prostor.
Podlahy se snadno čistí a díky pokládkovým systémem 1clic2go a TwinClic jsou jednoduché na instalaci.
Kolekce je vhodná také do ložnic a dětských pokojů díky antialergenní úpravě.
Výrobce SolidStep poskytuje záruku pro domácnosti až 20 let a pro komerční prostory až 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Kolekce: | Living |
| Ks v balení: | 9 |
| Záruka: | 20 let |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
