Tarkett Shade DUB SOFT BEIGE PLANK 7878023
Kód: PM110106
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Plank Dub Soft Beige z kolekce Shade vytváří hřejivou a přírodní atmosféru.
Třívrstvá podlaha, tloušťka 13mm, nášlapná vrstva 2,5mm, povrch Proteco Natura. Jednoduchá pokládka klik systémem, vhodná do obývacích pokojů a ložnic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 rokov |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 13 mm |
| Balení: | 2,14 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrchová úprava: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2000 x 162 mm |
| Typ / materiál: | Dřevěné |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
