WINEO® Purline 1000 wood XL / PREMIUM Calm Oak Shell PL306R
Kód: 48169
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Kolekce Wineo 1000 Wood XL Premium přináší autentický vzhled dřeva. Podlaha má zkosené hrany, které zvýrazňují přirozený charakter lamel.
Podlahy jsou ekologické, bez PVC, s PU vrstvou a ochranou proti UV záření. Povrch je protiskluzový, šetrný ke kloubům, vhodný do vlhkých prostor, tichý a odolný.
Podlaha je určena pro lepenou instalaci a je vhodná i na podlahové topení.
Jednoduše se udržuje a je ideální do domácností i méně intenzivních komerčních prostor (zátěžová třída 23/32), přičemž zachovává vysokou kvalitu, komfort a estetiku interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 rokov |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2,2 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | Částečně voděodolná podlaha |
| Formát: | 1500 x 250 mm |
| Balení: | 5,25 m2 |
| Ks v balení: | 14 |
| Tepelný odpor: | 0,01 (m²K)/W |
| Kolekce: | 1000 wood XL | PREMIUM |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
