Arbiton Woodric Acoustic EIR DUB LAVANT CWSA 206
Kód: PM330762



Související produkty
Detailní popis produktu
Woodric Acoustic EIR je kolekce bezftalátových minerálních kompozitních podlah (SPC) obohacených o 3D synchronní strukturu povrchu. Podlaha má integrovanou akustickou podložku, která poskytuje vynikající akustický komfort a pohodlný pocit při chůzi. Lamely mají rozměry 1220 × 229 mm a celková tloušťka podlahy je 5,3 mm, z toho 1,3 mm tvoří integrovaná podložka a 4 mm silná nosná SPC deska. Nášlapná vrstva má tloušťku 0,55 mm. Podlaha je po celém obvodu vybavena mikro 4V drážkou. Jádro lamely je vyrobeno z HD Mineral Core a je vybaveno zámkovým systémem 2G Välinge, který umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci.
Arbiton Woodric Acoustic EIR spadá do třídy zátěže 23/33/42, což ji činí vhodnou do domácností i komerčních prostor s vysokým zatížením. Integrovaná podložka tlumí hluk až o 21 dB, podlaha je kompatibilní s podlahovým vytápěním a její tepelný odpor je nízký, což zajišťuje efektivní využití tepla. Je 100% voděodolná a povrch je chráněn titanovou nano vrstvou ANTISCRATCH, která zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům. Na podlahu výrobce poskytuje záruku 20 let.
Tato podlaha je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, odolnou a praktickou podlahu s vynikajícími akustickými vlastnostmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 18.77 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,3 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,235 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | WOODRIC ACOUSTIC EIR |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Redukce krokového hluku: | 21 dB |
| Rozměr lamely: | 1220x229 mm |
| Tepelný odpor: | 0,042 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné |
Kompozitní podlaha Liberal - návod k montáži
Kompozitní podlaha Liberal - návod k montáži
Kompozitní podlaha Liberal - návod k montáži
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)