Acoustic Click Home 4002 OAK TUNDRA 4+1mm
Kód: PM330185



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Click HOME od ACOUSTIC je tichá, na dotek teplá a díky elastickému povrchu příjemně měkká a odolná podlaha. Kompozitní podlaha se stabilním SPC / rigid core / jádrem je díky použití minerálního plniva v konstrukci kompozitního jádra velmi stabilní i při častých změnách teploty.
Díky patentovanému klikovému systému Uniclic od firmy Unilin je její montáž velmi jednoduchá a spoj pevný a stabilní. Podlaha je vybavena integrovanou 1 mm zvukově izolační podložkou, takže ji můžete pokládat přímo na podklad bez nutnosti použití dalších podložek. To šetří nejen čas pokládky, ale i finanční prostředky.
Podlaha má celkovou tloušťku 5 mm. Odolná nášlapná vrstva o tloušťce 0,30 mm zaručuje dlouhou životnost v bytových i méně frekventovaných komerčních prostorách (třída zátěže 23/31).
ACOUSTIC Click HOME se vyznačuje velmi dobrou rozměrovou stabilitou, odolností vůči skvrnám a běžným domácím chemikáliím, protiskluzovou úpravou (R9 / DS) a nízkou úrovní statické elektřiny. Podlaha je vhodná i pro podlahové vytápění s maximální povrchovou teplotou 27 °C (tepelný odpor 0,042 m²·K/W).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Kolekce: | ACOUSTIC HOME |
| Materiál: | Minerálne kompozitné |
| Nášlapná vrstva: | 0,30 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5 mm |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,64 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | ACOUSTIC HOME |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Rozměr lamely: | 1210x218 mm |
| Tepelný odpor: | 0,042 m2K/W |
| Materiál: | Minerálne kompozitné |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)