Floor Forever Wood Dub Antique
Kód: PM110040
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Podlaha z kolekce Pure Wood je třívrstvá dřevěná parketa s vrchní dubovou vrstvou, kartáčovaným povrchem a povrchovou úpravou přírodním olejem. Celková tloušťka je 14 mm, lamela má rozměry 2200 × 180 mm a nášlapná (horní) vrstva měří 2,5 mm. Podlaha je 1-lamelová, s fazováním 4V po všech stranách, což vytváří viditelné spáry mezi lamelami.
Pokládka je realizována zámkovým systémem (click), což umožňuje plovoucí montáž. Podlaha je vhodná i pro podlahové topení zabudované do potěru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,2 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,77 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | PURE WOOD |
| Materiál: | Real wood |
| Povrch: | Olej + Kartáč |
| Rozměr lamely: | 2200x180 mm |
| Výrobce: | Floor forever |
| Vytápění: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)