Floor Forever Wood Dub Chevron Sonata
Kód: PM110113



Detailní popis produktu
Třívrstvá dřevěná podlaha Floor Forever Chevron v klasickém maďarském vzoru nabízí čistý, elegantní styl a krásu dubového dřeva, která zvýrazní charakter každého interiéru.
Lamely o rozměru 14 × 130 × 725 mm mají 4V drážku, a povrch upravený jemným kartáčováním a přírodním olejem, což zvýrazňuje autentickou kresbu dubu. Formát desek a přesný úhel řezu 45° pro vzor Chevron dodávají podlaze vizuální rytmus a opticky zvětšují prostor.
Podlaha se pokládá pomocí click systému a balení obsahuje 4 levé a 4 pravé lamely, které umožňují přesné skládání typického chevronového vzoru. Díky své konstrukci je podlaha kompatibilní s podlahovým topením zabudovaným do potěru, což ji činí praktickou a zároveň estetickou volbou pro moderní bydlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,44 m2 |
| Design: | Chevron |
| Kolekce: | PURE WOOD |
| Materiál: | Drevené |
| Povrch: | Olej + Kartáč |
| Rozměr lamely: | 72 5x 130 mm |
| Třídění: | Natur / Rustik |
| Vytápění: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)