Floor Forever Wood Dub Fishbone Triangl
Kód: PM110116
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Podlaha FLOOR FOREVER FISHBONE přináší do interiéru klasický stromečkový, rybí vzor, který dodá prostoru elegantní a nadčasový charakter.
Třívrstvá konstrukce s dubovou 2,5 mm nášlapnou vrstvou a 4V drážkou zaručuje dobrou stabilitu, přirozenou dřevěnou patinu a vysokou odolnost – ideální pro byty i reprezentativní obytné prostory. Povrch má jemně kartáčovanou povrchovou úpravu s olejem.
Spojení lamel click-systémem umožňuje snadnou pokládku. Podlaha je zároveň vhodná pro podlahové topení zabudované do potěru, což z ní dělá univerzální řešení do moderního bydlení.
Rozměr lamely 14 mm x 130 mm x 725 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,6 m2 |
| Design: | Herringbone |
| Kolekce: | PURE WOOD |
| Materiál: | Drevené |
| Povrch: | Olej + Kartáč |
| Rozměr lamely: | 725x130 mm |
| Třídění: | Rustik |
| Vytápění: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)