Gerflor Creation 30 Amador 0447
Kód: 6869
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Z hlediska své struktury a složení je podlaha Gerflor Creation rozdělena do dvou kolekcí. První kolekce Gerflor Creation 30 je vhodná zejména do bytových prostor, zatímco kolekce Gerflor Creation 55 je optimální volbou do více zatěžovaných prostor.
Designovým prvkem dílců jsou jemně zkosené hrany vytvářející V-drážku.
Snadnou údržbu, barevnou stálost a ochranu povrchu zajišťuje ochranná vrstva PUR+MATT.
Podlahy Creation dokonale imitují přírodní materiály, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádná rozpouštědla, těžké kovy ani škodlivé látky. Materiály jsou vyráběny v souladu s evropskými normami a výrobce poskytuje záruku 12 let.
Pokládku této lepené podlahy Gerflor Creation doporučujeme realizovat prostřednictvím odborně vyškolených pracovníků, protože před pokládkou musí být dodrženy technologické postupy a podklad musí být dokonale rovný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinyl pro lepení |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,30 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2 mm |
| Třída oděru: | AC4 |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 3,36 m2 |
| Tepelný odpor: | 0,25 W/(m.K) |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Formát: | 184 x 1219 mm |
| Kolekce: | Creation 30 |
| Povrch: | ProtecShield |
| Vytápění: | Vhodné |
Montáž Gerflor Creation
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)