Gerflor Creation 40 Quartet 0503
Kód: 15441
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Z hlediska své struktury a složení je podlaha Gerflor Creation rozdělena do tří kolekcí. Kolekce Gerflor Creation 30 a 40 je vhodná zejména do bytových prostor a kolekci Gerflor Creation 55 je optimální volit do více zatěžovaných prostor.
Designovým prvkem dílců jsou jemně zkosené hrany tvořící V-drážku.
Snadnou údržbu, barevnou stálost a dokonalou ochranu povrchu zajišťuje povrchová vrstva ProtecShield.
Podlahy Creation dokonale imitují přírodní materiály, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádná rozpouštědla, těžké kovy ani škodlivé látky. Materiály jsou vyráběny v souladu s evropskými normami a výrobce garantuje záruku 12 let.
Pokládku této lepené podlahy Gerflor Creation doporučujeme realizovat prostřednictvím odborně vyškolených pracovníků, protože před pokládkou musí být dodrženy určité technologické postupy a povrch musí být dokonale rovný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinyl pro lepení |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,40 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2 mm |
| Třída oděru: | AC4 |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 4,71 m2 |
| Tepelný odpor: | 0,25 W/(m.K) |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Formát: | 184 x 1219 mm |
| Kolekce: | Creation 40 |
| Povrch: | ProtecShield |
| Vytápění: | Vhodné |
Montáž Gerflor Creation
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)