Gerflor Rigid 55 Lock Acoustic Bloom Uni Taupe 0868
Kód: 21361
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Rigidní vinylové dílce jsou dílce s tuhým a pevným jádrem, tzv. kompozitní podlahy. Ty se vyznačují především tvarovou stabilitou, voděodolností a vysokou odolností vůči opotřebení. Tato nová kolekce vychází z designu LVT kolekce Creation, což přináší koncovému uživateli výhodu kombinace různých způsobů pokládky v jednom dekorovém provedení. Samozřejmostí jsou různé struktury povrchů spolu s přiznanou spárou po obvodu dílců.
RIGID 55 LOCK má celkovou tloušťku 6 mm, (5 mm podlaha + 1 mm podložka) nášlapná vrstva 0,55 mm předurčuje výrobek zejména do bytových prostor a komerčních prostor. Povrch dílců tvoří ochranná vrstva ProtecShield, která minimalizuje poškození a škrábance a je snadná na údržbu.
Díky zámkovému spoji Lock je pokládka velmi jednoduchá a spoj je dokonale pevný. Užitná třída podlah je 23/32. Většina dekorů je k dispozici skladem v ČR. Poskytovaná záruka na produkt je 12 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba/Kámen |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 6 mm |
| Třída oděru: | AC5 |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 1,67 m2 |
| Tepelný odpor: | 0,25 W/(m.K) |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Formát: | 457 x 914 mm |
| Kolekce: | Creation 55 Rigid Acoustic |
| Povrch: | ProtecShield |
| Vytápění: | Vhodné |
Pokládka Gerflor Rigid 55
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)