Grande Floor XL Click 53452 BM OAK 5 + 1 mm
Kód: PM330911



Související produkty
Detailní popis produktu
Nabídku našich vinylových podlah jsme rozšířili o kolekci GRANDE FLOOR XL. Vybrat si můžete z deseti přirozeně působících odstínů s autentickou povrchovou úpravou Embossing Register, jejíž krásu umocňuje velký formát lamel. Pokud tušíte, že podlahu doma pořádně zatížíte, ujišťujeme vás, že kolekce Grande Floor je tou správnou volbou. Díky svému složení a nášlapné vrstvě 0,55 mm je tvrdá, odolná a stabilní.
Grande Floor XL je minerální kompozitní podlaha navržená pro moderní interiéry, které vyžadují vysokou odolnost, rozměrovou stabilitu a přirozený vzhled dřeva. Díky XL formátu lamel působí prostor harmonicky, opticky se zvětšuje a získává nadčasovou eleganci.
Podlahy Grande Floor XL jsou plně voděodolné, což umožňuje jejich použití v kuchyni, chodbě i koupelně. Pevné minerální jádro zaručuje stabilitu a třída zátěže 23/33 umožňuje použití nejen v domácnostech, ale i v komerčních prostorách se střední až vyšší zátěží.
Podlaha má celkovou tloušťku 6 mm, přičemž součástí je také 1 mm integrovaná akustická podložka, která snižuje kročejový hluk až o 21 dB a zvyšuje komfort chůze. Podlaha je plně kompatibilní s podlahovým vytápěním včetně infra fólií, přičemž maximální povrchová teplota nesmí překročit 27 °C. Je vhodná pro standardní topné systémy na cementové podklady, přičemž pro alternativní řešení doporučujeme konzultovat samostatné pokyny výrobce.
Grande Floor XL splňuje moderní evropské standardy kvality, je bez ftalátů, má nízké emise a patří do třídy reakce na oheň Bfl-s1. Výroba probíhá ve společnosti UNILIN BV (Belgie), jednom z technologických lídrů v oblasti kompozitních podlah.
Jednoduchý a přesný klikový systém umožňuje rychlou montáž, při které vznikne pevná, tichá a elegantní podlaha s dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 6 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 1,873 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | GRANDE FLOOR XL |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Rozměr lamely: | 1494x209 mm |
| Způsob instalace: | Plávajúci |
| Tepelný odpor: | 0,035 m2K/W |
| Materiál: | SPC |
| Výrobce: | UNILIN |
| Vytápění: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)