Lišta soklová Egger 58 hranatá "Cubical" L201 MDF fólie Bílá přetíratelná 58x14x2400 mm
Kód: 6245814
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Lišta má jádro vyrobené z kvalitního MDF materiálu s vysokou hustotou, povrch lišty je potažen fólií, která je odolná vůči UV záření a vlhkosti.
Lišty Egger mají hranatý tvar a dokonale ladí k jakýmkoliv podlahovým dílcům.
Mají jednoduchou montáž lepením, nebo lištu můžeme namontovat pomocí kovových úchytek, které se šroubují přímo na stěnu a zaručují dokonalou přilnavost lišty ke stěně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | MDF nosič + Fólia |
| Materiál soklové lišty: | Fóliovaná, MDF nosič |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Výška: | 58 mm |
| Kolekce: | Cubical |
| Ks v balení: | 10 |
| Hloubka: | 14 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)