Lišta soklová H2O K58C R002 Kompozit folie 58x18x2600 mm
Kód: 632R002
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Lišty Organic Classic H2O K58C dokonale ladí zejména k podlahovým dílcům kompozitní podlahy H2O Floor Organic Classic.
Mají jednoduchou montáž lepením, nebo lištu můžeme namontovat pomocí plstěných úchytů Krono Originál, které se šroubují přímo na stěnu a zaručují dokonalou přilnavost lišty ke stěně.
Lišta má jádro vyrobené z kvalitního kompozitního materiálu s vysokou hustotou, povrch lišty je potažen fólií, která je odolná vůči UV záření a vlhkosti.
Rozměr lišty H2O K58C Organic Classic je (VxŠxD): 58 x 18 x 2600mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Materiál soklové lišty: | Fóliovaná, Kompozitný nosič |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Výška: | 58 mm |
| Kolekce: | K58C H2O O.R.C.A. |
| Hloubka: | 18 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)