Lišta soklová Parador SL5 stainless steel decor D001 1745300 2200x16x50 mm
Kód: P1745300



Související produkty
Detailní popis produktu
Lišty Parador jsou vyrobeny s MDF jádrem, tyto lišty jsou velmi pevné a navržené tak, aby odolávaly každodennímu používání.
Délka 2,2 m z nich dělá univerzální doplněk pro jakýkoliv typ podlahy, poskytující nejen ochranu, ale i estetický přínos interiéru.
Její robustní konstrukce je nejen vizuálně atraktivní, ale zároveň poskytuje vynikající odolnost proti fyzickému poškození a vodě.
Soklové lišty Parador lze montovat na stěnu lepením nebo pomocí originálních úchytů.
Inovativní spojení na klip umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci, zatímco široká škála barev a vzorů zaručuje, že si každý najde to pravé.
Lišta Parador je synonymem kvality a elegance.
Soklová lišta Parador se snadno přizpůsobí a zvýrazní každý interiér, čímž zaručí, že vaše podlahy budou vypadat elegantně a bezchybně po dlouhé roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Materiál soklové lišty: | Fóliovaná, MDF nosič |
| Výška: | 50 mm |
| Kolekce: | SL5 |
| Ks v balení: | 20 |
| Hloubka: | 16 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)