Lišta soklová Parador SL5 WF Oak Waterproof D023 1748946 2200x16x50 mm
Kód: P1748946
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Soklová lišta PARADOR SL 5 vám díky svému vysoce kvalitnímu jádru z polystyrenu umožňuje dekorování bez rizika deformace.
Jelikož je odolná vůči vodě, je vhodná i pro použití ve vlhkých místnostech, jako jsou koupelny a kuchyně.
Přesvědčí vás výjimečnou kvalitou povrchu a zcela zakrytými hranami.
Montuje se pomocí červených upevňovacích klipů od společnosti Parador, nebo lepením na stěnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Materiál soklové lišty: | Fóliovaná, nosič polyester |
| Výška: | 50 mm |
| Kolekce: | SL5 vodeodolná |
| Ks v balení: | 20 |
| Hloubka: | 16 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)