Lišta soklová PVC Arbiton INDO Bílá lesklá 01 26x70x2500 mm
Kód: 6700010
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Lišty Arbiton INDO dokonale ladí k jakýmkoliv podlahovým dílcům, ať už laminátovým, vinylovým nebo kompozitním podlahám.
Mají jednoduchou montáž lepením nebo šroubováním přímo do stěny.
Lišty mají možnost vést v sobě několik kabelů, které jsou skryté v liště a díky těsnící gumičce zaručují dokonalou přilnavost ke stěně.
Rozměr lišty Arbiton INDO je (VxŠxD): 70 x 26 x 2500mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Materiál soklové lišty: | Plastová PVC |
| Výška: | 70 mm |
| Struktura povrchu: | NE |
| Kolekce: | INDO |
| Ks v balení: | 10 |
| Hloubka: | 26 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)