Lišta soklová PVC Arbiton MACK Černá matná 220 60x20x2500 mm
Kód: 6632200
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Lišty Arbiton MACK dokonale ladí k jakýmkoliv podlahovým dílcům, ať už laminátovým, vinylovým nebo kompozitním podlahám.
Mají jednoduchou montáž lepením nebo šroubováním přímo do stěny.
Lišty mají možnost vést v sobě několik kabelů, které jsou skryté v liště a díky těsnící gumičce zaručují dokonalou přilnavost ke stěně.
Rozměr lišty Arbiton MACK je (VxŠxD): 60 x 20 x 2500mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Materiál soklové lišty: | Plastová PVC |
| Výška: | 60 mm |
| Kolekce: | MACK |
| Ks v balení: | 20 |
| Hloubka: | 20 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)