Lišta soklová PVC Arbiton VIGO 60 Dub Dvorní 09 60x15x2200 mm
Kód: 6640090



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlahové lišty ARBITON VIGO 60 vás nenutí vybrat si mezi dvěma těžkými volbami – toto řešení je hybridní technologií, která spojuje vysoce kvalitní povrch MDF soklových lišt a flexibilitu plus voděodolnost PVC lišt. Kolekce je jednoduchá na instalaci a povrch bez mikropórů dobře odolává prachu a nečistotám.
Soklová lišta z kolekce VIGO 60 se dobře přizpůsobí nerovnostem na stěnách a integrované měkké okraje v barvě lze připojit ke stěně tak, aby bylo dosaženo voděodolné bariéry u stěny i ve směru od podlahy. Gumová těsnění jsou ideálním řešením pro ty, kteří plánují instalaci svépomocí.
Arbiton je evropská značka, patřící do koncernu se 3 výrobními závody a vlastním vědecko-výzkumným laboratořem. Inovativní značka podlahového příslušenství dlouhodobě investuje do výzkumu a nových technologií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Materiál: | Duropolymér |
| Výška: | 60 mm |
| Kolekce: | VIGO |
| Ks v balení: | 10 |
| Hloubka: | 15 mm [mm] |
Návod k montáži - Lišta soklová PVC Arbiton VIGO 60
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)