Lišta soklová PVC Cezar MASTERLINE 80 Siena (468) 81,5x17,2x2200 mm
Kód: 61804680
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Soklová lišta Cezar MASTERLINE je vyrobena z odolného duropolymeru, který zajišťuje vysokou pevnost, odolnost vůči nárazům a vlhkosti.
Lišta elegantně zakončuje podlahu a flexibilní těsnění spolehlivě zakryjí drobné nerovnosti mezi stěnou a podlahou. Praktický prostor pro vedení kabelů usnadňuje uspořádání elektroinstalace bez narušení designu.
Montáž je jednoduchá pomocí úchytů, lištu lze snadno nasadit i opět vyjmout.
Rozměr Cezar MASTERLINE 80: 81,5 x 17,2 x 2200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Duropolymerové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| Materiál soklové lišty: | Plastová PVC |
| Výška: | 81,5 mm |
| Kolekce: | Masterline |
| Ks v balení: | 12 |
| Hloubka: | 17,2 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)