Lišta soklová PVC Cezar PREMIUM Classic Brest Kanadský M238 59x22x2200 mm
Kód: 6602380
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Lišty Cezar Premium dokonale ladí k jakýmkoliv podlahovým dílcům.
Mají jednoduchou montáž lepením nebo šroubováním přímo do stěny.
Lišty mají možnost vést v sobě několik kabelů, které jsou skryté v liště a díky těsnící gumičce zaručují dokonalou přilnavost ke stěně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soklové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Materiál soklové lišty: | Plastová PVC |
| Výška: | 59 mm |
| Kolekce: | PREMIUM Classic |
| Ks v balení: | 40 |
| Hloubka: | 22 mm [mm] |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)