Meta Dub Prime 4+1 MM
Kód: PM330970



Související produkty
Detailní popis produktu
Minerální kompozitní podlaha META v jednolamelovém vzoru kombinuje přirozený vzhled dřeva s odolností moderních minerálních kompozitů.
Tenká, ale pevná konstrukce 4+1 mm s IXPE podložkou a ochrannou nášlapnou vrstvou proti oděru 0,4 mm zaručuje každodenní odolnost v domácnostech i mírně zatěžovaných komerčních prostorech. Podlaha je 100% voděodolná, snadno se udržuje a díky zámkovému systému Uniclic se jednoduše instaluje.
Odolnost proti oděru (32) umožňuje použití ve větších kancelářích, buticích, čekárnách nebo například chodbách v bytech. Minimální zbytkové promáčknutí (0,01 mm) a výborná rozměrová stabilita (0,04 %) z ní činí spolehlivou volbu i při náročnějším používání. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové vytápění do maximálně 28 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,4 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5 mm |
| Třída zátěže: | 22/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,196 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | Parrot |
| Povrch: | Strukturovaná |
| Rozměr lamely: | 1220 x 180 mm |
| Způsob instalace: | Plávajúci |
| Tepelný odpor: | 0,0424 m2K/W |
| Materiál: | Minerálne kompozitné |
| Vytápění: | Vhodné maximum 28°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)