MODEE - SLAB Stone essence Monza Šedá WMS 532C Concrete
Kód: 991WMS532C
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Stone Essence – Slabs přináší eleganci přírodního kamene ve velkoformátovém řešení 1175 × 2800 mm, které dodá každému prostoru majestátní a nadčasový výraz. Panely o tloušťce pouhých 4 mm jsou navzdory svému robustnímu vzhledu lehké a flexibilní.
Minerální jádro a PET povrch zajišťují voděodolnost, odolnost vůči nárazům a skvrnám, což je ideální pro koupelny, kuchyně, wellness i vstupní prostory.
Panely se lepí přímo na stěnu bez nutnosti spárování či demontáže původního obkladu. Spoje jsou díky Modee LOCK systému přesné a hladké.
Reakce na oheň B-s2, d0 zaručuje bezpečnost i v komerčních prostorách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obkladové SPC panely a 3D lamely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Kámen |
| Formát/Rozměr lamely: | Slab 2800 x 1175 mm |
| Kolekce: | STONE Essence |
| Struktura povrchu: | Concrete |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Voděodolnost: | 100 % vodeodolné |
| Formát: | 2800 x 1175 mm |
| Kolekce: | STONE ESSENCE |
| Ks v balení: | 1 |
| Struktura povrchu: | CONCRETE |
Instalace minerálních stěnových obkladů Modee
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)