MODEE - SLAB True wood Dub Beatrice WMSS 205 Wood
Kód: 991WMSS205
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce True Wood – Slabs interpretuje přirozenou kresbu dřeva ve velkoformátovém elegantním řešení. Panely o rozměrech 1175 × 2800 mm a tloušťce 4 mm působí jako masivní dřevěné desky, avšak v lehkém a voděodolném minerálním provedení.
Díky PET povrchové vrstvě s jemnou texturou působí teple a autenticky. Panely jsou pružné, lehké a snadno řezatelné, což umožňuje rychlou manipulaci a úpravu na místě. Jejich instalace je rychlá, bez nutnosti spárování či bourání původních obkladů. Modee LOCK systém zajišťuje hladké spoje s profesionálním výsledkem.
Třída reakce na oheň B-s2, d0 umožňuje použití i v hotelech a kancelářích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obkladové SPC panely a 3D lamely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Formát/Rozměr lamely: | Slab 2800 x 1175 mm |
| Kolekce: | TRUE Wood |
| Struktura povrchu: | Wood |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Voděodolnost: | 100 % vodeodolné |
| Formát: | 2800 x 1175 mm |
| Kolekce: | TRUE WOOD |
| Ks v balení: | 1 |
| Struktura povrchu: | WOOD |
Instalace minerálních stěnových obkladů Modee
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)