Parozábrana Egger Aqua+ ALUFLEX 0,2mm hliníková fólie (26 m2/bal)
Kód: 5840200
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Egger AQUA+ALUFLEX ALU 0,2mm - parozábrana z hliníkové folie je vhodná pod plovoucí podlahy s podlahovým topením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky - Parozábrany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Materiál: | Fóliové a parotesné vrstvy (PE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 0,2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 100 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 26 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - proti průniku vlhkosti z podkladu a kvůli snazšímu pohybu při roztažnosti podlahy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)