Parozábrana Parador 0,2 mm PE fólie 346347 (10 m2/bal)
Kód: P346347
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky - Parozábrany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Materiál: | Fóliové a parotesné vrstvy (PE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 0,2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 20 [t / m2] |
| Formát: | 2 x 5 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Záruka: | 2 roky |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)