Parozábrana SolidStep 0,2 mm PE fólie zelená (30 m2/bal)
Kód: 5100230
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka PE folie 0,2mm - parozábrana z polyethylenové fólie 30m2/bal je vhodná pod plovoucí podlahy (laminát, dřevo, vinyl na HDF nosiči) s podlahovým topením. Podložka je vyrobena z polyethylenu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky - Parozábrany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Materiál: | Fóliové a parotesné vrstvy (PE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 0,2 mm |
| Formát: | 2 x 15 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Typ balení: | Rolka |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - proti průniku vlhkosti z podkladu a kvůli snazšímu pohybu při roztažnosti podlahy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)