Podložka ACOUSTIC AQUASTOP GOLD 2 MM FOLD
Kód: PM150069



Detailní popis produktu
Podložka o tloušťce 2 mm pod plovoucí dřevěné a laminátové podlahoviny kombinující v sobě všechny vlastnosti podložek (zabraňuje prostupu vodních par, izoluje vůči krokovému hluku a akustickému hluku - snižuje jej až o 18 dB a tepelně izoluje - tepelný odpor io podlahy s podlahovým vytápěním ).
Výborná odolnost proti stlačení - až 10 t/m2 . Je vyráběna s přesahem fólie opatřeným samolepnou páskou, což urychluje montáž a zajišťuje parotěsnost takto vytvořené vrstvy.
Při pokládce na podlahové vytápění se pokládá zlatou paroizolační vrstvou směrem k plovoucí podlaze. Inovativní aplikace harmonikového spojení panelů poskytuje uživatelům rychlou a snadnou instalaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 10 [t / m2] |
| Složení podložky: | 2,0 mm IXPE pena s PE fóliou |
| Balení: | 15 m2 |
| Redukcia krokoveho hluku: | 18 dB |
| Tepelny odpor: | 0,04 m2K/W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)