Podložka ACOUSTIC THERMO PLUS 2 MM FOLD
Kód: PM150068



Detailní popis produktu
Podložka o tloušťce 2 mm pod plovoucí dřevěné a laminátové podlahoviny kombinující v sobě všechny vlastnosti podložek (zabraňuje prostupu vodních par, izoluje vůči krokovému hluku a akustickému hluku - snižuje jej až o 19 dB.
Podložka je laminována hliníkovým filmem s vysokou tepelnou vodivostí díky čemuž má podložka velmi nízký tepelný odpor - pouhých 0,033m2K/W a je výbornou alternativou pro použití na podlahové vytápění.
Odolnost proti stlačení - 10 t/m2 umožňuje použít tuto podložku pod jakékoli dřevěné a laminátové plovoucí podlahy. Je vyráběna s přesahem hliníkového filmu a opatřena samolepnou páskou, což urychluje montáž a zajišťuje 100% parotěsnost takto vytvořené vrstvy. Díky reflexnímu povrchu z hliníku odráží část tepla odváděného parketou zpět do místnosti a tím snižuje náklady na vytápění.
Při pokládce na podlahové vytápění se pokládá hliníkovou vrstvou směrem k plovoucí podlaze. Inovativní aplikace harmonikového spojení panelů poskytuje uživatelům rychlou a snadnou instalaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 10 [t / m2] |
| Balení: | 15 m2 |
| Redukcia krokoveho hluku: | 19 dB |
| Tepelný odpor: | 0,033 m2K/W |
| Složení podložky: | zosieťovaná PE pena laminovaná hliníkovou vrstvou |
| Použití: | pod plávajúce drevené a laminátové podlahy |
| Design: | pod plovoucí dřevěné a laminátové podlahy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)