Podložka AFIRMAX LVT SOLID STEP PROFESSIONAL 1mm PU s parozábranou
Kód: 5611000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka AFIRMAX LVT SOLID STEP 1,1mm PU s parozábranou je vhodná pod celovinyl s clickem, LVT a SPC podlahy s podlahovým topením s extrémně vysokým koeficientem zatížitelnosti v tlaku a nízkým tepelným odporem.. Podložka je vyrobena z polyuretan.
Rozměr (ŠxVxH): 1 x 1000 x 6000 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| Materiál: | Polyuretán (PU/PUM) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 70 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 6 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 17 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, kompozitní, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)