Podložka Afirmax OPTIMUS AQUASTOP 2mm 3v1 PEHD s parozábranou
Kód: 5352000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Afirmax Optimus Aquastop 2 mm 3v1 je ideálním řešením pro plovoucí podlahy - laminátové,dřevěné,viny. parozábraně chrání podlahu před vlhkostí a zároveň zajišťuje optimální prostup tepla při podlahovém vytápění. Podložka zlepšuje akustický komfort, tlumí hluk při chůzi a vyrovnává drobné nerovnosti podkladu, čímž prodlužuje životnost podlahových zámků.
Výhody:
• Ochrana podlahy před vlhkostí
• Vhodná pro podlahové vytápění (nízký tepelný odpor data-start="584" data-end="587" /> • Snížení hluku při chůzi
• Prodlužuje životnost podlahových zámků
• Snížení hluku: data-end="819" /> • Korekce nerovností: cca 1,3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 6 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 19 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)