Podložka Afirmax SILENZA AQUASTOP SMART 3mm 3v1 XPS s parozábranou
Kód: 5633000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Afirmax Silenza Aquastop Smart 3mm 3v1 je kvalitní podložka určená pod laminátové, dřevěné a vinylové podlahy na HDF nosiči. Díky integrované parozábraně spolehlivě chrání podklad před vlhkostí a zároveň zajišťuje optimální prostup tepla při podlahovém vytápění. Podložka zlepšuje akustický komfort, tlumí hluk při chůzi a vyrovnává drobné nerovnosti podkladu. Díky struktuře ve tvaru harmoniky se rychle a snadno instaluje
Výhody:
• Integrovaná parozábrana chrání podklad před vlhkostí
• Reduk dB (v místnosti dolů)
• Vyrovnává nerovnosti až do 2,6 mm
Montáž: stříbrnou stranou nahoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 6 [t / m2] |
| Formát: | 1,18 x 5,46 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Skladačka / harmonika |
| Redukce kročejového hluku: | 19 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)