Podložka Afirmax SILENZA MAX AQUASTOP SMART 5mm 3v1 XPS s parozábranou
Kód: 5235001
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Afirmax Silenza Aquastop 5 mm je kvalitní podložka určená pro laminátové, dřevěné a vinylové podlahy na HDF nosiči. Díky integrované parozábraně spolehlivě chrání podklad před vlhkostí, zlepšuje akustický komfort a tlumí hluk při chůzi. Podložka zároveň vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zvyšuje životnost podlahových zámků.
Výhody:
• Integrovaná parozábrana chrání podklad před vlhkostí
4-4= kročejového hluku: 20 dB(v místnosti dolů)
• Vyrovnává nerovnosti až do 4,6 mm
• Zvýšená zatížitelnost data-start="592" data-end="595" /> • Redukce prostorového hluku RWS: 81 Sone
Podlahové topení: nevhodné
Montáž: stříbrnou stranou nahoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Nevhodné |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 6 [t / m2] |
| Formát: | 1,18 x 4,7 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Skladačka / harmonika |
| Redukce kročejového hluku: | 20 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)