Podložka AFIRMAX SPC&VINYL SMART 1mm 3v1 XPS s parozábranou a lepicí páskou
Kód: 5621001
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka AFIRMAX VINYL SMART 1mm XPS s parozábranou je vhodná pod celovinylové podlahy s clickem s podlahovým topením. Podložka je vyrobena z extrudovaného polysterénu XPSHD + PET.
Rozměr (ŠxVxH): 1180 x 1 x 8500 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 40 [t / m2] |
| Formát: | 1,18 x 5,3 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Skladačka / harmonika |
| Redukce kročejového hluku: | 18 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, kompozitní, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)