Podložka ALUPROTECT 3v1, 2 mm PE pěna s parozábranou
Kód: 5122000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka ALUPROTECT 3v1, 2mm PE s parozábranou pěna je vhodná pod plovoucí podlahy s podlahovým topením. Podložka je vyrobena z nízkohustotního polyethylenu LDPE + PET parozábrana.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 2,9 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 25 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 17 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči (Podložka nesplňuje požadavek zatížitelnosti některých výrobců podlah!) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)