Podložka ARBITON AQUASTOP 2,2MM
Kód: PM150037
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Dvouvrstvá podložka pod plovoucí podlahy vytvořená z XPS desky a hliníkové fólie. Díky této skladbě je schopna zabránit přestupu vlhkosti z podkladu do podlahy.
Inovativní systém poskládaného pásu podložky umožňuje velmi jednoduchou a rychlou instalaci na podlahu. Odolnost vůči zatížení až 8,5 t/m2, vysoká schopnost redukovat krokový a akustický hluk a vyrovnávání lokálních nerovností do 1,4 mm.
Podložka má tepelný odpor 0,07 m2K/W a proto je vhodná pro podlahové vytápění pouze s podlahovinami, jejichž tepelný odpor je nižší než 0,08 m2K/W .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky bez podlahového vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Tloušťka: | 2,2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 8,5 [t / m2] |
| Balení: | 6,0 m2 |
| Redukce krokového hluku: | 20 dB |
| Tepelný odpor: | 0,07 m2K/W |
| Složení podložky: | XPS platňa a hliníková fólia |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)