Podložka Arbiton SECURA HEAT VINYL CLICK 5 mm
Kód: PM150071



Související produkty
Detailní popis produktu
Secura heat vinyl click o tloušťce 5mm a odolností proti stlačení až 500kPa je speciálně vyráběna jako podkladová vrstva při instalaci podlahových elektrických topných filmech.
Díky vysoké pevnosti a odolnosti je vhodná k použití i pod vinylové a minerální kompozitní podlahy. Její vysoký tepelný odpor až 0,17 m2K/W efektivně zabraňuje úniku tepla do podkladu a zvyšuje tak účinnost topného systému.
Je vyrobena ze speciální směsi. Až o 18 dB redukuje krokový hluk a tak významně přispívá nejen k tepelnému, ale i akustickému komfortu obytných prostor.
Dodává se v samostatných deskách o rozměru 0,6 x 1,2, které se kladou těsně k sobě a pro lepší stabilizaci ještě spojí samolepící páskou. Podložka má certifikát emise těkavých látek A+ a je tedy ideální pro instalaci do prostor pro děti a alergiky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | NIE |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 50 [t / m2] |
| Balení: | 5,76 m2 |
| Hmotnost: | 0.205 kg |
| Redukce krokového hluku: | 18 dB |
| Tepelný odpor: | 0,17 m2K/W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)